Şirketimiz Oni Global ve marka yönetimi konusunda yılların tecrübesine sahip Oya Kalender Brand & People Solutions arasında 16 Ocak 2020 tarihi itibariyle beraber çalışmak üzere anlaşmaya varıldı.

Şirketimiz Oni Global, Write and Clean – Yazılabilir ve Silinebilir Duvar Boyaları’nın yurt dışına ihracatı için Sihirli Boyalar firması ile anlaşma yaparak yeni bir sayfa açmıştır.  Dünyada çok az sayıda üreticisi bulunan bu inovatif ürünün yurt dışı satış ve pazarlama çalışmalarını Oni Global yürütmektedir.

Şirketimiz Oni Global, VATEK Su Arıtma Sistemleri’nin Kırgızistan, Kazakistan, Özbekistan, Rusya, Mısır, Kenya ve Çin’e yapılması planlanan ihracatı için danışmanlık hizmet sözleşmesi imzalamıştır.

Oni Global Dış ticaret danışmanlığı, işletmelerin uluslararası pazarda faaliyet göstermeleri konusunda firmalara danışmanlık yapar. Dünya çapında mal veya hizmet satın alma ve satma olanakları, yurtdışı temasların nasıl yapılacağı ve uluslararası ticareti düzenleyen yasalar konusunda tavsiyelerde bulunur.

TOP
Translate »